Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Ziky po měsíci v novém domově

Datum zprávy: 9.3.2015

Dlouho se nám ho nedařilo umístit, a nová majitelka si s ním ze začátku užila trochu vypjatější situace. Ale trpělivost se vyplatila, a teď, po měsíci, už pro nás má (víceméně) jen samé dobré zprávy:"
Dobrý den,Ziky, (Garfild) začal chodit ven, na zavolání se vrátí domů (po různě dlouhé době, vždy když on uzná). Jí bez problémů. Dokonce jsem ho viděla, jak na zahradě chytil myš. Chvíli si s ní házel a pak ji sežral. Je ještě trochu plachý, na nás si asi ještě chvíli bude zvykat, rychlé pohyby, nebo i jen vstaní z gauče nás lidí a něco do něj vjede a letí se schovat (pod postel). 
Chodí se k nám mazlit do obýváku, hlavu si málem ukroutí jak jí nastavuje a pak nastaví břicho - jako pes, na klín tedy nechce, do náručí taky ne.
Dobrá historka, dostal zakázáno lehat si na postel, tak si lehl na psací stůl u té postele. A museli jsme ze vchodových dveří oddělat kliku, vyskakoval na ně tak dlouho, až se mu podařilo pootevřít je. Pak oba (pes i on) čučeli na ty dveře a přemýšleli jak jít ven. Kocour si asi říkal, jsi větší tak tu tak nelež a koukej je otevřít pořádně a jdeme. Ale pes je líny, nechce myslet na něco podobného, raději okouše schod. Je tedy zajímavé, že si nechal líbit, že mu kocour skáče nad hlavou.Nejspokojenější je Ziky venku a na spaní doma, jinak mňouká a mňouká. Tak snad se nám jednoho dne nezatoulá, nebo ho něco nezajede. Bylo by mi to dost líto, je to náš miláček a jsem ráda že ho mám. Je takový velký, hezky barevný, nevnucuje se, zatím nic nezničil a chytá myši. "

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231