Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Bella Isabela

V srpnu nás Belinka opustila. Odešla nečekaně a překvapivě. Je nám to moc líto a strašně nám chybí. Bud nahoře štastná paní králíčková:-).

Rok 2017: 26.2. Prodělala operaci ouška, respektivě museli jsme jí nechat ucho amputovat, mela na něm velká zánětlivá ložiska. Přitom jsme jí nechali rovnou udělat i zoubky, zbyly jí poslední dva a zlobily jí záněty dásní. Už je v pořádku, Bellu prostě nic nerozhází. 
Rok 2016: Beluška se těší dobrému zdraví, její olysalá ouška a chronická rýma ji naprosto nevyvádějí z konceptu. Snažíme se Belušce její problémy trochu zmírnit a tak dostává prostředky na posílení imunity a vitamíny.
Je to nenáročná číča, opravdu milounká, snese i ostatní kočky a za dobré jídlo a mazlení Vám bude vděčná, je to lovkyně, ale večer se ráda schoulí na gauči a nechá se hladit na bříšku. Porodila 4 krásná kotata,všechna už mají nové domovy, Bella ho měla taky, ale vrátila se nám s podezření m na FIp. A tak máme zpátky Bellušku, na kočku nemocnou fipkou tedy nevypadá, což nás samozřejmě nesmírně těší.
Neučarovala Vám naše krasavice tlustoučká Beluška?
Rok: 2014 Nechaly jsme jí udělat kompletní krevní testy i krevní obraz, paní doktorka jí prohmatala bříško, změřila teplotu,prohlédla ouška i tlamičku a nic špatného nenašla. Olysalá ouška jsou alergie na sluníčko, koukal se na ně pan doktor, jen jsem zapomněla přesně název, nějak se to jmenuje-:-). Krevní testy dopadly dobře, ledviny v pořádku, jen maličko chycená játra, paní doktorka říkala, že dieta by to mohla spravit a pak by se udělali kontrolní testy. Krevní obraz nedopadl zas tak špatně, některé faktory jsou sice zvýšené, ale s tím asi nic neudeláme. Proto jsme se rozhodly nechat BELLU VE VIRTUÁLNÍ ADOPCI. 
A zase jsme se znovu přesvědčily, že není veterinář jako veterinář. Myslím, že slečna platila za zbytečné testy, které stejně na 100% nic neprokázaly. Belluščina léčba 3200,-, za kompletní krevní testy a prohlídku 635,-. Dohromady tedy 3 835,-. Účty jsme slečně proplatily, starala se hezky a je to přece jen velká částka.

Variabilní symbol Belly je :
Na Belinku přispívala pravidelně paní Saša Jajcayová. Sašo moc dekujeme!

 

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231