Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Bubáček

Pohlaví : kocour
Datum narození : cca duben 2019
Datum umístění: 2.11.2019 

srpen 2019 -  Bubáček je největší mazlík a přítula knovízského depa. Nevadí mu kočky, psi, lidi , děti ...prostě nic. Většího pohodáře jste neviděli. Řádí s malou 4 měsíční psí holčičkou Matyldou, nechá se nosit a tahat od dětí (ozkoušeno na vlastní vnučce, foto na rajčeti), usne Vám na klíně jako špalek.
Je to hravé a dovádivé kočičí mládě a bude Vám doma dělat jen radost. A nebude potřebovat ani televizi.
Bubáček se Vám postará o program ráno, dopoledne, dopoledne i večer. V noci spí, samozřejmě ve Vaší posteli a co nejvíc u Vás.

BUBUBUBUU .. nebojte se nejsem žádný strašák, jsem Bubáček.
Teta Katka mi tak říká, protože jsme prý černý jako bota, tedy jako bubák. Bubáci jsou prý černí, tak nevím. Já vlastně nevím ani co je to bubáček, natož jakou má barvu. A je mi to jedno.
Někdo mě jako malý mimino hodil za plot zahrady k pánovi, co má doma chrty. To jsou psi.
 A tihle psi kočky nemají rádi. Což nechápu. Naštěstí prý ty chrti chrápali doma, protože pán sekal zahradu. No a tak mě našel, teda já spíš našel jeho, hned jak jsem ho uviděl, jsem k němu běžel. No a on zavolal tetě Katce a ta se zase smilovala a vzala mě k nim.
Nevím proč psi nemají rádi kočky, protože Matylda (to je pes) mě teda ráda má. Někdy až moc. To jí pak, musím ukázat, kdo je Bubáček.
Je mi asi 4 nebo 5 měsíců. A už umím plno věcí, vrnět, spát v posteli, umím přesazovat kytky, umím vyskočit na linku, když je tam něco dobrého, umím roztomile spát a umím vychovávat psa. Jsem strašně mazlivý. A víte co, já mám rád psi, i kočky mám rád i děti mám rád. I velký lidi mám rád. Já mám rád všechno a všechny. 
Chcete, abych Vás měl taky rád? Tak se stavte se na mě kouknout nebo zavolejte tetu Katku 731 475 475. Ona je teda na mě trochu vysazená, takže si Vás pěkně proklepne, ale nebojte se jí. To víte, piplala si mě ( byl jsem trochu marod z toho venku), já za ní pořád lezu a mazlím jí, tak se nesmíte divit no.
Bydlíme v Knovízi.
Ps: kdybyste mě chtěli i s Matyldou, to bylo velký žúžo.
------------------------------------------------------------
Maličkého Bubáčka kdosi ,,hodný" hodil na zahradu k pánovi, který má dva chrty. Naštěstí pán přišel na zahradu dřív než psíci a tak vlastně Bubáčkovi zachránil kožich. Bubáček je veliký mazlík, miluje lidi i kočky. Ted se léčí z menších střevních potíží a na nový domov si ještě chvilku musí počkat.
Více fotek na : https://pozkoc.rajce.idnes.cz/BubacekVýbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231