Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Keira

Pohlaví:
kočka
Narození:
cca září 2017
Stav:
odblešená, odčervená, 2x očkovaná, kastrovaná
Vhodná:
do domku se zahrádkou na bez.místě,
Povaha:
Plachá, bojácná, bude potřebovat trpělivost
a klidný přístup
Depozitum:
Katka - Knovíz
Kontakt:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 731 475 475

srpen 2019 - S Keirou je to trochu složité. Keira to má s mazlením tak nějak všelijaké. Teta Katka už jí může hladit, mazlit a dokonce chovat. Ale jakmile přijde návštěva, naše krasavice trojbarevná se uklidí někam pod postel, za skříň či do kouta. Tam vyčká, až cizák zmizí a pak nakráčí pro pohlazení v celé své kráse. Ale možná, když návštěva vydrží dost dlouho, možná Keira zvědavostí nevydrží a vystrčí nos z úkrytu.
Je to kočka svérázná, rozvážná. V novém domově uvítá kamaráda, uvítá klidnější domácnost bez dětí, kde na ni nikdo nebude spěchat. Kde dostane prostor a čas, aby se uklidnila a zvykla si. Pak se snad stane malý zázrak a odměnou trpělivému páníčkovi za to všechno, bude pohlazení a pomazlení Keiřina sametového kožichu.
Je to výzva, zkuste si udělat z naší Keiry mazlíka do postele. Jdete do toho?     
I Keira čeká v Knovízi u tety Katky, i nezávazné mazlící návštěvy vítány, když vydržíte dostatečně dlouho, až Keiru přemůže zvědavost. 
------------------------------------------------------
duben 2018 - : Keirinka je trdlo. Krásná trojbarevná kočička, se vůbec nechce mazlit. Prchá se schovat do škrabadla, do boudičky nebo i pod stůl. Proste kamkoli, kam na ni nedosáhnete. Jen občas u misky s baštou, zapomene a můžete ji na pár chvilku pohladit lesklý a jemný kožíšek. Je to uličnice, co si se svými kočičími kamarády nezadá. Honí je, provokuje ke hře a dokonce se i pere. Tem kdo by si Keiru chtěl vzít, musí počítat s tím, že s mazlením bude muset chvilku počkat. Ale i Keirinka  na to jednou určitě přijde a potom už nebude chtít nic víc.
----------------------------------------------------------------------------------
únor 2018 - Keirinka už je fit, už hezky papá, hraje si, nastavuje břicho na mazlení a nechá se drbat  za uchem (ale jen pokud je v kleci), jen braní do náruče nemá ráda, a hned se dere pryč.  Keira je kočka granulková. Konzervičkám moc nedá. 
Kdo si chce z kočky bláznivky, udělat kočku postelovou  Keira je pro něho to pravé. Do nového domova ideálně s některým ze sourozenců nebo k dalšímu kotěti či kočce. 
Je po prvním očkování.
----------------------------------------
leden 2018 - Keira začala v sobotu  13.1. marodit, horečka , apatie, průjem. Hned jsme jeli na veterinu,dostala antb, injekci proti zvracení a dietku, Trochu se zlepšil a, dokonce snědla i pár kousků kuřete. Tak snad to bude dobré.
---------------------------------------
prosinec 2017 - Tříbarevná Keira je ze stejné lokality jako Kora jsou to sestřičky. takže i Keira měla rýmičku, blešky, ušní svrab a tekoucí oči. Takže také karanténa a antibiotika. Keira na tom byla lépe než Korinka. Keira je trošku bázlivější, občas i zasyčí. Ale neožene se a my doufáme, že brzo začne opičit po segře:-) a nechá se pomuchlovat a pomazlit.  
Více fotek na: https://pozkoc.rajce.idnes.cz/kotata_Vrbcany/

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231