Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Uzlinka

Pohlaví:
kočka
Narození:
cca konec srpna 2017
Stav:
2x očkovaná, kastrovaná, odblešená, odčervená 
Vhodná:
do bytu nebo domku se zahrádkou na bez.místě 
Povaha:
plachá, bojácná, přemýšlivá, odtažitá
Depozitum:
Katka - Knovíz
Kontakt:
ivana-kockyTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 603 800 338

 

srpen 2019 - Černá jak noc, v kožichu s dlouhým chlupem, žádný ustrašený uzlíček. Dáma s velkým D. Přemýšlivá, odtažitá. Ale zvědavá jak opička. Dlouho nevydrží dělat ofuky, zvědavost ji přemůže, protože co kdyby náhodou, ten co ruší její klid, měl něco, co by se dalo sníst. Nebo něco s čím by se dalo hrát?  Takže přiběhne tak na metr, zkontroluje co se děje? Možná Vám čuchne k ruce, aby následně odskočila do bezpečné vzdálenosti a pozorovala Vás svýma nádhernýma očima. Takové je Uzlinka.  Není mazlivá, nechce se chovat. Jedné co chce je s Vámi bydlet a pozorovat co děláte. Bude Vás pozorovat nonstop a bude jí to bavit. A třeba při tom pozorování zapomene na svou ostražitost a vy si na ni budete moci sáhnout.  A třeba …kdoví. A je to tady zase. Je to výzva, zkuste si udělat z naší Uzliny mazlíka do postele. Jdete do toho?     
Uzlinka čeká v Knovízi u tety Katky, tel. 731 475 475 i nezávazné koukací návštěvy vítány.

------------------------------------------------------------------------
duben 2018: Uzlinka je krásná chlupatice a musí jen sama přijít na to, že natažená ruka jen hladí. Uzlinka už běhá po pokoji, ale s mazlením to není úplně valné.  Na rozdíl od svého brášky Mazlíka, zatím mazlení moc nedá. Ale protože Uzlinka je mlsná kočka, dobrůtky od tety Jany si z ruky vzít umí, to se odváží. A pohladit se nechá jen letmo. Víme, ale že při dostatečné trpělivosti u někoho, kdo na ni nebude pospíchat bude Uzlinka časem i mazlící. Bude ráda za výběh na bezpečnou zahrádku. 
Teta Jana dělá, co může a tak se to snad brzo podaří. Pokud by někomu nevadilo že nemá kočku klínovou, ale krásnou nezávislou, a svobodnou osobnost, zavolejte nám. Nemá někdo chuť ochočit si šelmičku?  
-----------------------------------------------------------------------------
Letos se nám sešlo hodně, jak se mezi depozitními tetami říká, nekontaktních koťat:-). Ani tahle dlouhosrstá kráska Uzlinka a její huňatý bráška Mazlík nejsou vyjímkou. Uzlinka je přece jenom trošku odvážnější, už se nebojí vylézt si z boudičky zkontrolovat, co teta Jana dělá, kde že se toulá s tím jídlem a jestli náhodou zase nemá v plánu nějaké to pohlazení nebo nedej bože pochování. Tak snad je její socializace v kočku lidskou, gaučovou a postelovou na dobré cestě. 

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231