Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Kočky a kocouři

Nejen malá koťata jsou krásná a roztomilá. I velké kočky jsou nádherné. Některé jsou majestátní, klidné a rozvážné, některé nikdy nevyrostou z kotěcích let a dovádí a hrají si v dospělém věku.  Vyberte si společníka, někoho kdo na Vás bude čekat, až přijdete s práce, položí se Vám na klín a předá pozitivní energii a upřede Vám plné klubko lásky. Máme kočičky všech barev, velikostí a nejrůznějších povah

Koťata (do 1 roku)

Koťata jsou roztomilí střapatí uličníci, co si neustále hrají a vymýšlejí lotroviny. Máme koťata ušatá, chlupatá a neposedná. Budeme rády, když si u nás vyberete, ale nezapomeňte, že kotě je hravé, rádo běhá, škrábe, a objevuje… 

Čekáme

Ne všechny kočky, které k nám přicházejí, jsou zdravé. Naopak, málo kdy se nám stane, že přijmeme zvíře bez jakékoli nemoci či problému. A tak v této záložce najdete naše čekatele. Tedy kočky či koťata, která se teprve doléčují, dobírají léky či čekají na očkování. Pokud se Vám někdo z nich líbí, neváhejte a volejte, rády Vám ho schováme.

Kalendář 2017

Kočkový kalendář na rok 2017 je venku!
 
Pozor kočka přestavuje kalendář plný domácích pomocníků. Věříme, že v některých z nich poznáte i své chlupaté spolubydlící. Modelové a modelky pocházejí z našich depozit a šli se svými kožíšky na trh proto, aby pomohli získat prostředky pro své kamarády. I tentokrát pokoušeli trpělivost fotografky Zuzany Mazurové, která s nimi strávila mnoho hodin bez nároku na odměnu. O grafickou podobu se postaral Ondřej Monhart. 

Kalendář nabízíme ve formátu A4 za cenu 125 korun a můžete si k němu pořídit také tématické pexeso za 39,-.

Poštovné je 35 korun. Osobní předání je možné v Praze na několika místech a také v Říčanech. Objednávat můžete na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

A nyní máte možnost si je pořídit přímo v kamenném obchodě na náměstí Jiřího z Poděbrad, a to díky vstřícnosti jedné ze zaměstnankyň Vinohradského knihkupectví.
Adresa je: nám. Jiřího z Poděbrad 1424/5, Praha 2. Otevírací doba: pondělí - pátek 9-18:30, sobota 10-13.
Cena kalendáře je 125 korun, pexeso získáte za 39,-. I nadále však můžete objednávat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., pro zaslání poštou nebo předání jinde.

Veškerý zisk z prodeje kalendáře bude použit k pokrytí nákladů na nákup krmiva a veterinární péči.

Několik dalších fotek kalendáře (a pexesa) najdete na: http://pozkoc.rajce.idnes.cz/Kalendar_2017_a_pexeso/

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231