Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Kočky a kocouři

Nejen malá koťata jsou krásná a roztomilá. I velké kočky jsou nádherné. Některé jsou majestátní, klidné a rozvážné, některé nikdy nevyrostou z kotěcích let a dovádí a hrají si v dospělém věku.  Vyberte si společníka, někoho kdo na Vás bude čekat, až přijdete s práce, položí se Vám na klín a předá pozitivní energii a upřede Vám plné klubko lásky. Máme kočičky všech barev, velikostí a nejrůznějších povah

Koťata (do 1 roku)

Koťata jsou roztomilí střapatí uličníci, co si neustále hrají a vymýšlejí lotroviny. Máme koťata ušatá, chlupatá a neposedná. Budeme rády, když si u nás vyberete, ale nezapomeňte, že kotě je hravé, rádo běhá, škrábe, a objevuje… 

Čekáme

Ne všechny kočky, které k nám přicházejí, jsou zdravé. Naopak, málo kdy se nám stane, že přijmeme zvíře bez jakékoli nemoci či problému. A tak v této záložce najdete naše čekatele. Tedy kočky či koťata, která se teprve doléčují, dobírají léky či čekají na očkování. Pokud se Vám někdo z nich líbí, neváhejte a volejte, rády Vám ho schováme.

Benefiční kalendář 2016 - kalendáře jsou již VYPRODANÉ!

Benefiční kalendář 2016 spolku Pozor kočka - kalendáře jsou VYPRODANÉ, děkujeme všem za velký zájem, příští rok plánujeme vyšší náklad.

 

Dnes zahajujeme prodej našeho nástěnného kalendáře pro rok 2016! Formát kalendáře je A4, křídový matný papír.
Tématem jsou letošní koťata, která prošla péčí našeho spolku, chlupatci jsou foceni vždy v tématicky laděném pozadí ke každému měsíci.
Těšit se můžete na kytičková koťata, pohádkové princezny, černé čajíčky a spoustu dalších.
Výtěžek z prodeje kalendáře bude použit na péči o další kočky v nouzi.

Cena kalendáře je 119,- Kč, rozesíláme ho poštou (poštovné+35kč) nebo si ho po domluvě můžete osobně vyzvednout v Praze u metra Nové Butovice (vedle OC Galerie Butovice), případně v Českém Brodě.
Kalendáře také bude možné zakoupit na všech umisťovacích výstavách, kterých se letos budeme ještě účastnit (je dobré si je zamluvit předem, abychom vám je nevyprodali).

Náš kalendář je ideálním dárkem k Vánocům pro lidi, kteří mají kočky rádi - nejen, že vám budou viset na zdi pěkné fotky koček, ale koupí i pomůžete dalším opuštěným čumákům naplnit bříška.

Objednávejte prosím e-mailem na:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Náhled: http://pozkoc.rajce.idnes.cz/Kalendar_2016/

 

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231