Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Kočky a kocouři

Nejen malá koťata jsou krásná a roztomilá. I velké kočky jsou nádherné. Některé jsou majestátní, klidné a rozvážné, některé nikdy nevyrostou z kotěcích let a dovádí a hrají si v dospělém věku.  Vyberte si společníka, někoho kdo na Vás bude čekat, až přijdete s práce, položí se Vám na klín a předá pozitivní energii a upřede Vám plné klubko lásky. Máme kočičky všech barev, velikostí a nejrůznějších povah

Koťata (do 1 roku)

Koťata jsou roztomilí střapatí uličníci, co si neustále hrají a vymýšlejí lotroviny. Máme koťata ušatá, chlupatá a neposedná. Budeme rády, když si u nás vyberete, ale nezapomeňte, že kotě je hravé, rádo běhá, škrábe, a objevuje… 

Čekáme

Ne všechny kočky, které k nám přicházejí, jsou zdravé. Naopak, málo kdy se nám stane, že přijmeme zvíře bez jakékoli nemoci či problému. A tak v této záložce najdete naše čekatele. Tedy kočky či koťata, která se teprve doléčují, dobírají léky či čekají na očkování. Pokud se Vám někdo z nich líbí, neváhejte a volejte, rády Vám ho schováme.

Představujeme se

V našem novém spolku je nás zatím 5 - Kristýna Demlová, Jana Domínová, Kamila Hanesová, Ivana Klímová a Eva . Máme, ale už i několik dobrovolníků/doborovolnic, skvělých, milých, které máme rády.
Spolek Pozor kočka! vznikl v létě 2013. Každá z jeho členek, ale ,u koček“působí někdy i desítky let. Hlavní cíl spolku Pozor kočka! je stejný jako u všech ostatních kočičích spolků a to je ochrana zvířat, péče o opuštěná, poraněná, nemocná a týraná zvířata, zejména tedy kočky. 
Vedlejšími cíli je pak pořádání umisťovacích výstav a dalších akcí na jejich podporu. Pozor kočka! je nezisková organizace a každý její člen zde pracuje dobrovolně, bez nároku na jakýkoli honorář a ve svém volném čase a s velkou láskou ke zvířátkům.

Zatím nám rukama prošlo od našeho založení 103 koček, některé zůstávají nastálo v depozitech - plaché těžko umístitelné, některé už našly svůj domov a další na něj s netrpělivostí čekají. V pořadí máme ještě asi 8 koček, které zatím nemáme kam umístit.
Zúčastnily jsme se také už několika misťovacích výstav, Stromu kočičích přání a jednu umistovačku jsme pořádali. Máme i celkem rozsáhlý kastrační porgram.

Díky naší Kristýně máme  e-shop:-) kouknete se:-) http://demel.name/prokocku/obchod/.

Účet 2800491775/2010 u Fio banky je TRANSPARETNÍ. Káždý z Vás se může kouknout jak hospdaříme a na co finanční prostředky používáme. https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

TAK NÁM DRŽTE PALCE! A pokud budete mít chuť, rádi Vás v našem spolku uvítáme, protože sice to teprve to rozjíždíme, ale až to rozjedeme, bude to velký ! Přidejte se k nám a pomáhejte kočkám s námi!!

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231